مستند «سهراب سپهری» رونمایی خواهد شد

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۳ مستند زندگی سهراب سپهری به نویسندگی و کارگردانی رقیه توکلی و تهیه کنندگی داود سماواتی یار روز یکشنبه ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران با حضور هنرمندان و اهالی رسانه رونمایی می‌شود. در این مراسم که با اجرای فرانک یوسفی از گویندگان صدا […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۳

mostanad-sohrab-sepehriمستند زندگی سهراب سپهری به نویسندگی و کارگردانی رقیه توکلی و تهیه کنندگی داود سماواتی یار روز یکشنبه ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران با حضور هنرمندان و اهالی رسانه رونمایی می‌شود.

در این مراسم که با اجرای فرانک یوسفی از گویندگان صدا و سیما و به همت بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران و اداره کل صدا و سیمای مرکز اصفهان و با همکاری شهرداری کاشان برگزار می‌شود، قرار است پس از نمایش فیلم از پروانه سپهری (خواهر سهراب)، دکتر ماشاءالله مدیحی و دکتر محمود فیلسوفی (از دوستان و همکلاسی های سهراب) و علی اصغر صائم کاشانی (شاعر و غزل سرا) تقدیر شود.

در بخش پایانی این مراسم نیز از محمدرضا جعفری جلوه به عنوان مشاور محتوایی فیلم و محمدرضا اصلانی مشاور ساختاری آن تجلیل می‌شود.

تصویربرداری این پروژه که ۱۵ روز به طول انجامیده و بخش عمده آن در کاشان است بر عهده محمد فکوری است. مازیار رضاخانی طراح و موسس خانه حمایت از زنان هنرمند ایرانیان نیز از حامیان معنوی این مستند است.