مستند پرتره «هوشنگ مرادی‏‌کرمانی» به نمایش در‌می‌آید

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۳ فیلم مستند بلند «قصه‌ها» که پرتره‌ای از زندگی و آثار استاد «هوشنگ‌ مرادی‌کرمانی» نویسنده نام آشنای ادبیات کودک و نوجوان ایران است، در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به نمایش عمومی در‌می‌آید. این فیلم مستند از ساعت ۱۳:۳۰ روز چهارشنبه (۲۱ آبان ماه) در سالن […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۳

hoshang-kermani-partareفیلم مستند بلند «قصه‌ها» که پرتره‌ای از زندگی و آثار استاد «هوشنگ‌ مرادی‌کرمانی» نویسنده نام آشنای ادبیات کودک و نوجوان ایران است، در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به نمایش عمومی در‌می‌آید.

این فیلم مستند از ساعت ۱۳:۳۰ روز چهارشنبه (۲۱ آبان ماه) در سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به نمایش در آمده و سپس با حضور مهدی جعفری (کارگردان)، هوشنگ مرادی کرمانی، زهرا حیاتی و مریم شریفی‌نسب (منتقد) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

مستند بلند «قصه‌ها» با نگاهی به زندگی «هوشنگ مرادی‌کرمانی» نویسنده موفق ادبیات کودک و نوجوان ایران، نقبی به گذشته وی می‌زند، گذشته‌ای که به گواهی دوستان و آشنایان نویسنده و مهمتر از آن درونمایه داستان‌هایش، بخشی از شخصیت مرادی‌کرمانی و دلایل موفقیتش را آشکار می‌سازد.

گفتنی است: عموم علاقمندان به منظور تماشای فیلم مستند بلند «قصه‌ها» می‌توانند از ساعت ۱۳:۳۰ روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه به سالن حکمت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی به آدرس بزرگراه کردستان، نبش خیابان ۶۴ غربی مراجعه کنند.