نشست بررسی کتاب «استادان و نا استادان؛ اخلاق در دانشگاه»

شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ششمین نشست از مجموعه نشست‌های «فرهنگ و دانشگاه» به کتاب «استادان و نااستادان؛ اخلاق در دانشگاه» اختصاص یافت. کتاب «استادان و نااستادان؛ اخلاق در دانشگاه» تالیف استیون‌ام چان و ترجمه سعید غیاثی ندوشن عضو هیأت‌ علمی دانشگاه علامه طباطبایی است که در بهار سال جاری توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی […]

شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۸

neshast barrsei ketab ostadan naostadan akhlagh uni

ششمین نشست از مجموعه نشست‌های «فرهنگ و دانشگاه» به کتاب «استادان و نااستادان؛ اخلاق در دانشگاه» اختصاص یافت.

کتاب «استادان و نااستادان؛ اخلاق در دانشگاه» تالیف استیون‌ام چان و ترجمه سعید غیاثی ندوشن عضو هیأت‌ علمی دانشگاه علامه طباطبایی است که در بهار سال جاری توسط پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی منتشر شده است.
این نشست با حضور محمدرضا کلاهی عضو هیأت‌ علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و امیر حسین خدا پرست عضو هیأت‌ علمی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه و مترجم کتاب دوشنبه پانزدهم مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن سرای کتاب خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان برادران مظفر و فلسطین جنوبی، پلاک ۱۰۸۰ برگزار می‌شود.
مجموعه نشست‌های «فرهنگ و دانشگاه» از سوی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی و با همکاری موسسه خانه کتاب دوشنبه‌های هر هفته در ساعت فوق‌الذکر برگزار می‌شود.