از سوی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی:

نهمین شماره دوماهنامه «مفاخر ماندگار» منتشر شد

نهمین شماره دوماهنامه «مفاخر ماندگار» به مدیرمسئولی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد. در این شماره از این دوماهنامه فرهنگی، یک گفت‌وگوی تفصیلی با غلامحسین امیرخانی، چهره ماندگاه خوشنویسی و رئیس انجمن خوشنویسان ایران، پیرامون احوال و افکار این هنرمند برجسته ایرانی انجام شده است. همچنین آثار و گفتارهایی از حسن […]

نهمین شماره دوماهنامه «مفاخر ماندگار» به مدیرمسئولی حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی منتشر شد.
در این شماره از این دوماهنامه فرهنگی، یک گفت‌وگوی تفصیلی با غلامحسین امیرخانی، چهره ماندگاه خوشنویسی و رئیس انجمن خوشنویسان ایران، پیرامون احوال و افکار این هنرمند برجسته ایرانی انجام شده است.
همچنین آثار و گفتارهایی از حسن بلخاری، مهدی محقق، پرویز کردوانی، توفیق سبحانی، امیراسماعیل آذر، سیداحمدرضا خضری، رضا کوهکن، کاوه خورابه، لیلا عبدی خجسته، نادره جلالی، فریده گلبو، مرتضی رسولی‌پور، محمدرضا حاج بابایی، مسعود کوهستانی‌نژاد و قاسم عزیزی نیز در نهمین شماره «مفاخر ماندگار» منتشر شده است.
دوماهنامه «مفاخر ماندگار» به مدیرمسئولی حسن بلخاری و سردبیری کاوه خورابه، درشمارگان ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۵۰۰۰ تومان عرضه می‌شود.
علاقه‌‌مندان به تهیه این نشریه می‌توانند به فروشگاه کتاب انجمن آثار و مفاخر فرهنگی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان فخر رازی و دانشگاه، مجتمع فرهنگی پارسا، طبقه همکف، شماره ۱۰ مراجعه کنند.