نکوداشت روز عطار در فرهنگسرای عطار

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ همزمان با روز عطار و با هدف گرامیداشت مشاهیر و مفاخر ایرانی و اسلامی ، آیین نکوداشت این عارف و شاعر بزرگ پارسی گوی در فرهنگسرای عطارنیشابوری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای عطار نیشابوری، بیست و پنجم فروردین‌ماه در تقویم رسمی کشور به نام عطار […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۴

nekodasht-attarهمزمان با روز عطار و با هدف گرامیداشت مشاهیر و مفاخر ایرانی و اسلامی ، آیین نکوداشت این عارف و شاعر بزرگ پارسی گوی در فرهنگسرای عطارنیشابوری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای عطار نیشابوری، بیست و پنجم فروردین‌ماه در تقویم رسمی کشور به نام عطار نیشابوری نامگذاری شده است و به همین مناسبت مراسم بزرگداشت این شاعر و عارف نامی در فرهنگسرای عطار برگزار خواهد شد.

در این برنامه با حضور شعرا ، اساتید و پژوهشگران عرصه ادبیات ، ضمن بررسی آثار عطار ، مراسم شعر خوانی شاعران نیز برگزار می‌شود.

در آیین نکوداشت عطار نیشابوری دکتر اسماعیل امینی استاد زبان و ادبیات فارسی در باره ویژگی های شخصیتی و آثارعطار نیشابوری سخنرانی می کند و علیرضا آذر ، حامد ابراهیم پور ، امید صباغ نو و صابر قدیمی نیز سخنرانی و شعرخوانی خواهند کرد. اجرای موسیقی سنتی نیز از دیگر بخش های این برنامه است.

نکوداشت روز عطار امروز ۲۴ فروردین‌ماه از ساعت  ۱۷تا۱۹ در فرهنگسرای عطار نیشابوری واقع در میدان بریانک، خیابان شهید دعوتی، خیابان امیرقلی میزبان برگزار می‌شود.

ایبنا