نکوداشت سید محمد بهشتی در نخستین برنامه «روایت‌های معمارانه»

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ کانون معماران و شهرسازان جوان در نخستین برنامه خود از دفتر نکوداشت‌ها با همراهی کانون معماران معاصر و سازمان اسناد و کتابخانه ملی از سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشکده میراث فرهنگی قدردانی می‌کند. در این برنامه که با عنوان روایت‌های معماران ترتیب یافته است علاوه بر عباس آخوندی وزیر […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۵

nekodasht-seyed-mohammad-beheshtiکانون معماران و شهرسازان جوان در نخستین برنامه خود از دفتر نکوداشت‌ها با همراهی کانون معماران معاصر و سازمان اسناد و کتابخانه ملی از سیدمحمد بهشتی رئیس پژوهشکده میراث فرهنگی قدردانی می‌کند.

در این برنامه که با عنوان روایت‌های معماران ترتیب یافته است علاوه بر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، مسعود سلطانی‌فر رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پیروز حناچی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی، ایرج کلانتری معمار برجسته کشور، مهدی حجت استاد دانشگاه تهران، علیرضا سمیع آذر، احمد مسجدجامعی، رضا صالحی امیری، حمیدرضا حسینی، علی اعطاس و رضا کیانیان سخنرانی خواهند کرد.

روایت‌های معمارانه روز دوشنبه ۴مردادماه از ساعت ۱۸تا ۲۰در کتابخانه ملی ایران به نشانی بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی کتابخانه ملی برگزار می شود و شرکت در این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد است.