همایش بزرگداشت پروفسور دو فوشه کور

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۳۸۹ کریستوفر بالائی، استاد برجسته زبان و ادب فارسی موسسه زبان‌های شرقی فرانسه یکشنبه مورخ ۸۹/۱۰/۲۶ با حضور در محل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با رئیس و معاونین ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت. در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۳۸۹

کریستوفر بالائی، استاد برجسته زبان و ادب فارسی موسسه زبان‌های شرقی فرانسه یکشنبه مورخ ۸۹/۱۰/۲۶ با حضور در محل انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با رئیس و معاونین ایشان به دیدار و گفتگو پرداخت.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ضمن ارائه گزارش در خصوص پیشینه، جایگاه و فعالیت‌های انجمن در پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی خواهان تعریف برنامه‌های مشترک شد. ادبی همچنین با تقدیر از فعالیت‌های فرهنکی پروفسور دو فوشه کور استاد برجسته زبان و ادبیات فارسی، از اشتیاق انجمن به برگزاری مراسم بزرگداشت این استاد فرهیخته خبر داد. در ادامه این نشست استاد بالائی با استقبال از برگزاری همایش بزرگداشت دکتر دوفوشه کور آمادگی خود و موسسه ملی زبان‌های شرقی فرانسه را جهت هرگونه همکاری اعلام نمود.
کریستوفر بالائی همچنین خواستار مساعدت انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به کتابخانه موسسه متبوع در راستای غنی سازی آثار زبان فارسی آن مرکز شد که با موافقت رئیس انجمن مواجه شد.

آخرین ویرایش: ۸۹/۱۰/۲۹