همایش مالکیت معنوی آثار ادبی و هنری و حقوق مرتبط

تاریخ ایجاد : شنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ چهارمین همایش از سلسله همایش‌های حقوق مالکیت معنوی، ادبی و هنری و حقوق مرتبط روز شنبه ۶ اردیبهشت از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار می‌شود. به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری که از سوی سازمان جهانی مالکیت فکری نامگذاری شده است، معاونت حقوقی […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

malekiatmanavi

چهارمین همایش از سلسله همایش‌های حقوق مالکیت معنوی، ادبی و هنری و حقوق مرتبط روز شنبه ۶ اردیبهشت از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری که از سوی سازمان جهانی مالکیت فکری نامگذاری شده است، معاونت حقوقی و امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهارمین همایش از سلسله همایش‌های حقوق مالکیت ادبی و هنری و حقوق مرتبط را برگزار می‌کند.

این همایش با رویکرد ویژه به نقش سازمان‌های مدیریت جمعی، روز شنبه ۶ اردیبهشت ۹۳ با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر دادگستری، رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و تنی چند از مقامات بلندپایه کشوری و لشکری ساعت ۸ الی ۱۶ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

دبیرکل سازمان جهانی مالکیت فکری و معاون حقوقی ریاست جمهوری از سخنرانان این همایش خواهند بود.

شناساندن ظرفیت‌های بخش غیردولتی در کمک به توسعه فرهنگ و تولید آثار فرهنگی در زمینه احترام به حقوق پدیدآورندگان آثار ادبی و هنری و ارتقای جایگاه این حقوق در کشور و فرهنگ‌سازی در این زمینه از جمله اهداف برپایی این همایش است.