همایش نکوداشت آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند: همایش نکوداشت آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی اعلام کرد: همایش نکوداشت آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای با ریاست دکتر حسینی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌گردد. دکتر محمدجواد ادبی با اعلام این خبر افزود: با پیگیری‌های […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

mohamadkhamenei1انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند:

همایش نکوداشت آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی اعلام کرد: همایش نکوداشت آیت‌الله سید محمد خامنه‌ای با ریاست دکتر حسینی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌گردد.

دکتر محمدجواد ادبی با اعلام این خبر افزود: با پیگیری‌های انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و برگزاری جلسات مقدماتی و کمیته‌های مختلف علمی، فرهنگی، همایش نکوداشت آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای روز دوشنبه ششم خردادماه سال جاری در تالار وحدت برگزار می‌شود.

وی ضمن بیان این نکته که از حدود ۷ ماه پیش انجمن طی فراخوانی از اندیشمندان و مفاخر جهت ارائه مقاله برای این همایش دعوت به عمل آورد اضافه کرد: تا کنون بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله به دبیرخانه همایش ارسال گردید که در کمیته علمی بررسی و پس از جلسات مختلف ۲۰ عنوان آن برای چاپ در مجموعه مقالات انجمن انتخاب گردید.

دکتر محمد جواد ادبی همچنین از رونمایی کتاب مجموعه مقالات در روز همایش خبر داد و عنوان کرد: در این کتاب از مقالات دکتر احمد احمدی، دکتر غلامرضا اعوانی، دکتر حمیدرضا آیت‌اللهی، دکتر داوری اردکانی، آیت‌الله دکتر سید مصطفی محقق داماد، دکتر صدوقی سها، دکتر محسن جوادی، دکتر قاسم پورحسن، دکتر مقصود انجمن، دکتر عبدالحسین خسروپناه و حجت‌الاسلام والمسلمین رشاد استفاده شده است.

وی در پایان گفت: وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی تمام جد و جهد بلیغ خود را برای برگزاری در خور شأن این همایش به کارخواهد گرفت.