رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در دیدار با امام جمعه زنجان خبر داد:

هویت سازی برای نسل جوان با ابزارهای هنری از سوی انجمن با جدیت پیگیری می شود

محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار و گفت و گو کرد. محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در این دیدار طی سخنانی گفت: انجمن در دولت مردمی با توجه و نظر ویژه ریاست محترم جمهور وارد دوره جدیدی […]

محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با آیت الله علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار و گفت و گو کرد.
محمود شالویی رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در این دیدار طی سخنانی گفت: انجمن در دولت مردمی با توجه و نظر ویژه ریاست محترم جمهور وارد دوره جدیدی از فعالیت های خود شده است و امسال در یکصد و یکمین سالگرد تأسیس این نهاد، اقدامات قابل توجهی را ساماندهی خواهد کرد.
او با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای ۳۰۰ تن از مفاخر کشور مراسم بزرگداشت در انجمن برگزار شده است، افزود: تلاش می کنیم در جهت هویت سازی برای نسل جوان و ترغیب آنان برای توجه بیشتر به مفاخر ایرانی به جای الگوهای غربی، این مفاخر و مشاهیر را با برگزاری مراسم های بزرگداشت و با بهره گیری از ابزارهای هنری جدید به جوانان معرفی نماییم.
در این دیدار آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز طی سخنانی ضمن تقدیر از فعالیت های انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، نقطه نظرات مهمی را ارائه و بر اقدامات کارشناسی تأکید نمودند.
گفتنی است در این ملاقات افزون بر ریاست انجمن و امام جمعه زنجان، امرالله حسنی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان زنجان، اعضای حقیقی انجمن و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استاندار زنجان نیز حضور داشتند.