با مشارکت مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی؛

وبینار «گفت‌وگوی ادیان در مسیر صلح و هماهنگی» برگزار می‌شود

با هماهنگی مرکز توسعه گفت‌وگوی دینی و تمدنی نظربایف قزاقستان و سفارت این کشور در تهران و با مشارکت مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وبینار «گفت‌وگوی ادیان در مسیر صلح و هماهنگی» برگزار می‌شود. این وبینار سه‌شنبه ۱۱ آبان‌ماه ساعت ۹:۳۰ با حضور سفرای هر دو کشور، رئیس مرکز گفتگوی […]

با هماهنگی مرکز توسعه گفت‌وگوی دینی و تمدنی نظربایف قزاقستان و سفارت این کشور در تهران و با مشارکت مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وبینار «گفت‌وگوی ادیان در مسیر صلح و هماهنگی» برگزار می‌شود.
این وبینار سه‌شنبه ۱۱ آبان‌ماه ساعت ۹:۳۰ با حضور سفرای هر دو کشور، رئیس مرکز گفتگوی ادیان و فرهنگ‌ها، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نورسلطان و جمعی از متخصصین و کارشناسان این حوزه در هر دو کشور در بستر زوم برگزار خواهد شد.
این میزگرد برخط در ادامه جلسات کارگروه و دبیرخانه کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی قزاقستان و به منظور تعامل و همکاری هرچه بیشتر ایران و قزاقستان در اجرای توافقات انجام یافته در اجلاس یادشده برگزار می‌شود.
گفتنی است نوزدهمین نشست دبیرخانه کنگره رهبران ادیان جهانی و سنتی قزاقستان و جلسات کارگروه مربوطه در ۱۳ و ۱۴ مهرماه سال جاری با حضور نمایندگانی از سراسر جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران و با ریاست رییس مجلس سنای قزاقستان که همزمان ریاست دبیرخانه فوق الذکر را نیز به عهده دارد، برگزار شد.