پیام تسلیت رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در پی درگذشت استاد محمد علی کشاورز

دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با صدور پیامی درگذشت استاد محمد علی کشاورز پیشکسوت عرصه سینما و تئاتر کشور را تسلیت گفت. درمتن این پیام آمده است: خبر درگذشت هنرمند فقید استاد محمدعلی کشاورز موجب تأثر و تألم گردید. جامعه هنری ایران به خصوص فعالان عرصه سینما و تئاتر همواره از […]

دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با صدور پیامی درگذشت استاد محمد علی کشاورز پیشکسوت عرصه سینما و تئاتر کشور را تسلیت گفت.
درمتن این پیام آمده است:

خبر درگذشت هنرمند فقید استاد محمدعلی کشاورز موجب تأثر و تألم گردید.
جامعه هنری ایران به خصوص فعالان عرصه سینما و تئاتر همواره از گذشته تاامروز شاهد حضور موثر، فعال و به یادماندنی این هنرمند فقید در عرصه های مختلف سینما و تئاتر بودند و یاد و خاطره نقش آفرینی های ماندگار او در آثار مختلف سینمایی را فراموش نخواهند کرد.
اینجانب به نمایندگی از هیأت امنای انجمن که در رأس آن‌ها مقام ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، ضمن عرض تسلیت فقدان این هنرمند گرانمایه به خانواده آن مرحوم وجامعه فرهنگی و هنری کشور، از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای این هنرمند تازه گذشته مسألت دارم و امیدوارم خداوند روح آن مرحوم را با روح نیکان محشور فرماید.

حسن بلخاری قهی
رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی