انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه بیرجند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) برگزار می‌کند؛

پیش همایش «حکیم نظامی شاعر بزرگ ایرانی از منظر تاریخ و ادبیات»

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه‌های بیرجند و آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره)، پیش همایش «حکیم نظامی شاعر بزرگ ایرانی از منظر تاریخ و ادبیات» را روز شنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۰ در فضای مجازی برگزار می‌کند. در این رویداد که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد؛ نادره جلالی پژوهشگر، مولف […]

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه‌های بیرجند و آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره)، پیش همایش «حکیم نظامی شاعر بزرگ ایرانی از منظر تاریخ و ادبیات» را روز شنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۰ در فضای مجازی برگزار می‌کند.
در این رویداد که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد؛ نادره جلالی پژوهشگر، مولف و مصحح متون تاریخی، محمد بهنام‌فر عضو هیأت علمی دانشگاه بیرجند، محمد امین ناصح عضو هیأت علمی دانشگاه بیرجند، خورشید نوروزی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) و شیرزاد خزائی عضو هیأت علمی دانشگاه بیرجند سخنرانی خواهند کرد.
گفتنی است انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۰ با حضور بیش از چهل اندیشمند ایرانی و خارجی همایش ملی حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم را به صورت حضوری و برخط برگزار خواهد کرد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فعالیت‌های محتوایی و علمی انجمن، شامل آثار و گفتارهای استادان، پژوهشگران و نظامی‌پژوهان داخلی و خارجی؛ به پایگاه اطلاع‌رسانی این مجموعه فرهنگی به نشانی www.anjom.ir ؛ پیوند «همایش ملی حکیم نظامی» مراجعه نمایند.
پیش همایش «حکیم نظامی شاعر بزرگ ایرانی از منظر تاریخ و ادبیات» در نشانی‌های زیر در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود:

https://www.instagram.com/anjomanasarmafakher2
https://www.aparat.com/mafakherefarhangi
https://t.me/anjomanasarmafakher