انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه مازندران برگزار می‌کند؛

پیش همایش حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم با رویکرد ادبیات

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه مازندران، پیش همایش «حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم با رویکرد ادبیات» را دوشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۰ در فضای مجازی برگزار می‌کند. در این رویداد که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد؛ فاطمه بستان شیرین پژوهشگر و مدرس دانشگاه، رضا زرین کمر پژوهشگر دوره پسا […]

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری دانشگاه مازندران، پیش همایش «حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم با رویکرد ادبیات» را دوشنبه ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۰ در فضای مجازی برگزار می‌کند.
در این رویداد که از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد؛ فاطمه بستان شیرین پژوهشگر و مدرس دانشگاه، رضا زرین کمر پژوهشگر دوره پسا دکتری، دانش آموخته ادبیات فارسی و تاریخ ایران، زهره فهامی مدرس زبان و ادبیات فارسی دانشگاه مازندران و محمدرضا رضانژاد مدرس زبان و ادبیات فارسی دانشگاه مازندران سخنرانی خواهند کرد.
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، روزهای ۲۱ و ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۰ با حضور بیش از چهل اندیشمند ایرانی و خارجی همایش ملی حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم را به صورت حضوری و برخط برگزار خواهد کرد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فعالیت‌های محتوایی و علمی انجمن، شامل آثار و گفتارهای استادان، پژوهشگران و نظامی پژوهان داخلی و خارجی؛ به پایگاه اطلاع رسانی این مجموعه فرهنگی به نشانی www.anjom.ir ؛ پیوند «همایش ملی حکیم نظامی» مراجعه نمایند.
پیش همایش «حکیم نظامی شاعر پارسی قرن ششم با رویکرد ادبیات» در نشانی‌های زیر در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود:

https://www.instagram.com/anjomanasarmafakher2
https://www.aparat.com/mafakherefarhangi
https://t.me/anjomanasarmafakher