دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌کند؛

کارگاه یک روزه خوشنویسی و نقاشی خط

دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و مجمع جهانی شهرهای اسلامی ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ به بهانه برگزاری جشنواره «سجاده رنگین» و فرارسیدن سالروز میلاد امام حسین (ع)، کارگاه یک روزه «خوشنویسی و نقاشی خط» را با حضور استادان این عرصه هنری برگزار می‌کند. در این […]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و مجمع جهانی شهرهای اسلامی ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ به بهانه برگزاری جشنواره «سجاده رنگین» و فرارسیدن سالروز میلاد امام حسین (ع)، کارگاه یک روزه «خوشنویسی و نقاشی خط» را با حضور استادان این عرصه هنری برگزار می‌کند.
در این دوره که از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد، مهدی فریمانی، مصطفی شبستری، عارف امرالله زاده، حمید امینی فر، لیلی منتظری، حسین احصایی و علیرضا روح الامینی به عنوان مدرس و مربی آموزشی حضور خواهند داشت.
همچنین در حاشیه این رویداد هنری، به منظور نهادینه کردن گفتمان معنوی و هنر متعهد در جامعه معاصر ایران اسلامی، نمایشگاهی از آثار منتخب ارسال شده (حدود چهل اثر هنری) به جشنواره «سجاده رنگین» با محوریت زمانه و ابعاد شخصیت حضرت امام حسین (ع) نیز برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این رویداد یک روزه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان واقع در خیابان دوازده فروردین، خیابان شهید نظری، پلاک ۹۷ مراجعه نمایند.
حضور در کارگاه برای عموم مخاطبین آزاد است.