بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجمن آثار و مفاخر فرهنگی تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۱ دکتر محمد شریف ملک زاده، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در محل انجمن دیدار کرد. در این دیدار که روز […]

بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۱

adabimalekzadeدکتر محمد شریف ملک زاده، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در محل انجمن دیدار کرد.

در این دیدار که روز شنبه ۹ دی ماه ۱۳۹۱ با حضور مهدی جمالی، معاون پژوهش و برنامه ریزی؛ کاوه منصوری، معاون پشتیبانی و توسعه منابع، اکرم رزمجو، مدیر امور بین الملل و غلامحسین ادبی، مدیر امور استانها صورت گرفت، دکتر ادبی ابتدا درباره تاریخچه انجمن و فعالیتهای آن مطالبی با دکتر ملک زاده گفتگو کرد.

حجت الاسلام ادبی در ادامه پیرامون همکاری های مشترک انجمن با سازمان میراث فرهنگی با رئیس سازمان میراث فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت مفاخر ملی را از اهم برنامه های انجمن دانست و گفت: میرزا تقی خان امیرکبیر، صدراعظم معروف عصر ناصری، قهرمان مبارزه با استعمار است و در تاریخ معاصر جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه از برگزاری مراسم بزرگداشتی به مناسبت سالروز شهادت امیرکبیر، این بزرگ مرد تاریخ با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در تالار وحدت خبر داد.

 

adabimalekzade2