آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ مراسم معرفی برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تجلیل از پژوهشگران برتر این وزارتخانه برگزار خواهد شد. آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه‌شنبه هشتم اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۳۹۶

moarefi bartarin pajhoheshhaie farhangi vezarat farhangمراسم معرفی برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تجلیل از پژوهشگران برتر این وزارتخانه برگزار خواهد شد.

آیین اختتامیه برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز سه‌شنبه هشتم اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

در این مراسم، برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش‌های پژوهش‌های بنیادی، کاربردی، ایده‌های برتر و ترجمه معرفی و همچنین از پژوهشگران برتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل خواهد شد.

در این برنامه آثار پژوهشی برتر ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و نیز معاونت‌ها، مراکز و سازمان‌های متبوع، که براساس معیارهای آسیب‌شناسانه، کاربردی و شامل ارائه راهکار و در راستای مأموریت‌ها و نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داوری شده‌اند، معرفی خواهند شد.

برنامه معرفی «برترین‌های پژوهش فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» بر اساس اهداف و وظایف پژوهشگاه و در راستای رفع نیازهای پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه فرهنگ و هنر و نیز معرفی آثار پژوهشی برجسته در این حوزه، با هدف حمایت از مطالعات پژوهشی و تقویت آفرینش‌های فرهنگی و هنری از اهداف برگزاری این برنامه است.